September 15, 2010

Extra Spoons

Save some money and be green by buying extra spoons. When packing a lunch you will have spoons for the yogurt, jello, pudding and then the spoon comes home. (you hope!) I bought a pack of inexpensive spoons at Walmart for about $1 for approximately 6 spoons. You get to use over and over again so you will get your money's worth!

No comments:

Post a Comment

About Me

My photo
Contact Info: Phone: 717-246-0873